Dlaczego warto kupować u nas?

Dlaczego robić zakupy u nas?
Na tej stronie znajdą Państwo realne korzyści robienia zakupów na www.catgenie.pl, dzięki którym zakupy towaru są wygodniejsze, ciekawsze a przede wszystkim korzystniejsze. Te zalety możemy zaoferować dzięki naszym długoletnim doświadczeniom w zakresie sprzedaży internetowej.

O nas

Nasza spółka jest hurtownią działającą na rynku czeskim. Jesteśmy solidną i odpowiedzialną spółką, której celem jest zadowolony klient. Eksperci w naszym internetowym sklepie oferują tylko produkty najwyższej jakości, które w zwykłych sklepach nie można kupić. Dzięki jakościowym usługom i bogatej ofercie pozyskaliśmy sporo zadowolonych klientów, którzy do nas lubią wracać.

Obok  własnych stron handlowych z możliwością zakupów on-line,  przygotowujemy również do większości produktów wartościowo ukierunkowane projekty, które klientom przynoszą dodaną wartość w postaci ogólnych i fachowych informacji, niezależnych testów i porównywań a nie mniej ważne również konsultacje z ekspertem w danym zakresie.

Towar jest do oferty e-sklepu CatGenie.pl dołączany dopiero po dokładnym wyborze producenta /dostawcy/ z całego świata z naciskiem na jakość produktu i serwis. Wszystkie produkty są przed wprowadzeniem na rynek testowane i w ofercie zostają tylko naprawdę  sprawdzone modele.

Rzeczą naturalną jest wysoki poziom troski o klienta, który łączy wygodę elektronicznego handlu z kontaktem osobistym.


Co proponujemy?

Nasz zakres to sprzęt AGD dla domu i kuchni i zdrowego trybu życia. Oferujemy miksery, czajniki, grille elektryczne, ... Można sobie wybrać z szerokiego zakresu wyciskarek, młynków kamiennych, suszarek żywności i wielu innych. Wszystko co znajdziecie na naszych stronach, w waszym imieniu sprawdziliśmy i naszymi spostrzeżeniami się podzielimy.

Sprzedażą towaru dla nas kontakt z klientem się nie kończy. Oferujemy usługi, których nie ma w innych miejsach – przykładowo: przedłużona gwarancja, na wybrane kategorie darmowy transport lub pomoc przy wyborze potrzebnego urządzenia i wiele innych. Chcesz zacząć zdrowo żyć i nie wiesz, jak rozpocząć, masz kłopot z glutenem i nie chcesz kupować drogie mąki w specjalistycznych sklepach, masz kłopot z nadwagą i potrzebujesz pomocy? Nie wahaj się i zadzwoń pod naszą linię informacyjną 790 506 066.


Dostarczenie towaru w ciągu 24 lub 72 godzin

Dostępność na catgenie.cz gwarantujemy! Zamówienia złożone na wybrany towar w dniu roboczym do godz. 13:00, wysyłamy w tym samym dniu i do Państwa jest towar dostarczany najczęściej w drugi następny dzień roboczy.

Szybkie fakty o gwarancji:
 

  • płatność przy zamówieniu towaru dostępnego w magazynie
  • płatność przy przesyłce za pobraniem
  • zamówienie i termin dostawy potwierdzimy e-mailem
  • towar będzie wysłany najpóźniej dziś lub drugi następny dzień roboczy

Własny magazyn i centrum serwisowe

Mamy własny magazyn, dlatego wszystko co jest u nas dostępne w magazynie, jest w magazynie fizycznie, a nie tylko teoretycznie. Przy towarze, które w tym czasie nie mamy w magazynie, podajemy dokładne informacje o dostępności i terminie, kiedy towar może być dostarczony do Państwa domów. 

 
Niskie ceny towaru

U nas Państwo zrobicie tanie zakupy!  Dzięki temu, że większość asortymentu jest z naszego własnego importu, są nasze ceny zakupów o wiele niższe aniżeli u konkurentów i możemy  sobie pozwolić towar zaoferować  za konkurencyjne ceny. Ceny towaru na rnyku regularnie obserwujemy i regulujeme tak, żeby były dla naszych klientów jak najlepsze.


Poradnia

Nie umiecie się zdecydować przy wyborze towar? Jets dla Państwa fachowe słownictwo przy towarach znakiem zapytania? Nie zwlekajcie i odwiedźcie naszą poradnię,  uzyskacie więcej informacji. Napiszcie do nas i wyślijcie pytanie e-mailem pod adres info@catgenie.pl lub zadzwońcie pod nr telefonu 790 506 066.