Zautomatyzowana kuweta CatGenie 120+Zautomatyzowana kuweta CatGenie 120+
Zautomatyzowana kuweta CatGenie 120+
Zautomatyzowana kuweta CatGenie 120+
Cena:
2470,00
Ilość: szt.
Producent:
Podłączenie:zimna woda i WC albo odpływ z pralki
Zasilanie:230 V
Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb):średnica miski 48cm; szerokość 40cm; głębokość 58cm; wysokość 53cm
Waga:12 kg.

Kocia toaleta CatGenie z automatycznym spłukiwaniem i czyszczeniem.

 • CatGenie jest jedyną kocią toaletą na świecie, która się automatycznie spłukuje, czyści i suszy
 • Z dla kotów CatGenie, która się automatycznie spłukuje, czyści i suszy nie trzeba już kupować, wąchać, ani wymieniać żwirku dla kotów.
 • Komplet zawiera jedno opakowanie SaniSolution i dwa opakowania zmywalnych granulek.

Tutaj rzeczywiście jest zapewniona kocia higiena!

Dla tych, którzy nie chcą się zajmować utrzymywaniem w czystości klasycznej kociej toalety, nie chcą stale kupować w sklepach z artykułami dla zwierząt żwirku dla kotów, czyścić klasycznej kociej kuwety, a zużytym żwirkiem zanieczyszczać nasze środowisko naturalne, mamy tu kocią toaletę CatGenie z automatycznym spłukiwaniem. Nowoczesna kocia toaleta nie korzysta ze zwykłego, jednorazowego żwirku, ale z higienicznych i trwałych granulek plastikowych, których się nie wymienia, i które łatwo jest opłukać; oprócz tego zaspakajają one kocią potrzebę drapania i zagrzebywania.
Kocia toaleta działa automatycznie: spłukuje odchody, sama się umyje i wysuszy. Właściciel kota i automatycznej kociej toalety nie musi dla jej higieny i czystości własnego domu uczynić nic więcej, niż tylko tu i tam nacisnąć jakiś przycisk i uzupełnić roztwór oczyszczający.
Automatyczna kocia toaleta umożliwia ustawienie kilku trybów czyszczenia, zgodnie z aktualnymi potrzebami. Nie jest przeznaczona tylko dla jednego kota, i dlatego nadaje się do gospodarstw domowych, w których przebywa kilka kotów. Automatyczną kocią toaletę ze spłukiwaniem zalecają doświadczeni hodowcy i weterynarze.

Innowacyjna Catgenie 120
Teraz oferujemy nowy innowacyjny model Catgenie 120+, który daje 4 możliwości aktywacji przez kota.

Możliwości aktywacji przez kota

Początkowy model Catgenie 120
 • 14 godzin gotowości i 10 godzin snu – tryb nieaktywny w dzień albo w nocy.
 • uruchomienie cyklu czyszczenia po 10 minutach po opuszczeniu toalety przez kota

Innowacyjny model Catgenie 120+

 • 14 godzin gotowości i 10 godzin snu albo 24 godziny gotowości i 0 godzin snu
 • uruchomienie cyklu czyszczenia po 10 minutach albo 30 minutach po opuszczeniu toalety przez kota

Uruchomienie cyklu czyszczenia po 10 minutach – odpowiednie dla 1 kota albo więcej kotów, które nie korzystają wspólnie z toalety, tzn. nie chodzą do toalety zaraz po sobie.
Uruchomienie cyklu czyszczenia po 30 minutach – odpowiednie dla kilku kotów, które korzystają z toalety zaraz po sobie.

Z kocią toaletą jest tak samo, jak ze wszystkimi nowoczesnymi urządzeniami gospodarstwa domowego: długo obchodziliśmy się bez nich i trzeba przyznać, że nasz dom działał i bez nich. Tylko, że dużo czasu poświęcaliśmy na pranie, zmywanie naczyń, wycieranie podłogi i tym podobne czynności, które w większości nas nie bawią i przeszkadzają w przyjemniejszych zajęciach. Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy nie mieliśmy jeszcze pralki automatycznej, zmywarki do naczyń albo centralnego odkurzacza? Przypuszczalibyście wtedy, że bez tych urządzeń nie będziecie już sobie mogli wyobrazić swojego domu? Jak tylko raz wypróbujecie automatyczną kocią toaletę, to swoje życie podzielicie na dwa podstawowe etapy: bez kociejů6 toalety i z nią.

Zamiast systematycznego wynoszenia kocich odchodów starczy tylko naciskać przyciski. Już nigdy więcej kocich żwirków, pyłu, zapachu i zarodków chorobotwórczych!

Jak działa kocia toaleta CatGenie?

 • kot korzysta z toalety
 • dzięki czujnikom 10 minut po użyciu toalety włącza się automatyczny proces czyszczenia
 • plastikowe sitko usuwa stałe odchody
 • woda i roztwór SaniSolution przemywa granulki i miskę
 • odchody stałe są upłynniane w pojemniku, woda i odpady odpływają
 • gorące powietrze osusza granulki i wnętrze miski
 • toaleta jest ponownie gotowa do użytku

Aktywacja CatGenie

Możemy wybrać jedną z trzech możliwości:

 • Aktywacja przez kota – w tym trybie cyklu uruchamia się po każdym użyciu. Wasze urządzenie nie jest wtedy nigdy zanieczyszczone, wydzielające zapach albo pełne zarodków chorobotwórczych. To ustawienie jest też najkorzystniejsze, ponieważ sterowanie Catgenie automatycznie ustawia dawkę koncentratu SaniSolution tak, że jeden zasobnik dozuje na 240 cykli (zwykle 120 cykli czyszczcych). Jest to tak, jak byście mieli dwa zasobniki Sanisolution w jednym. Testy wykazały, że urządzenie działa w tym trybie dziesięć razy skuteczniej.
 • Automatyczna aktywacja - ten tryb umożliwia włączenie system raz do czterech razy na dzień, zależnie od liczby kotów. Startuje albo raz na 24 godziny albo co 12 godzin, co 8 godzin albo co 6 godzin zależnie od tego, czy urządzenie ustawimy na 1, 2, 3 albo 4 cykle na dzień. W tym trybie zasobnik dozuje 120 porcji roztworu SaniSolution.
 • Ręczne włączenie przyciskiem – kiedy tylko chcemy rozpocząć cykl oczyszczania, naciskamy przycisk START. Jest to wygodny dodatek do innych możliwości włączenia i można go stosować na przykład w trybie spania (Slep Mode) albo między poszczególnymi cyklami automatycznej aktywacji. Tak jest łatwiej utrzymać stuprocentową higienę. W tym programie pojemnik daje 120 porcji.

 

Łatwe użytkowanie

Naciśnięciem przycisku włączamy urządzenie albo ustawiamy pracę automatyczną. Do bezpiecznej i łatwej eksploatacji potrzebny jest już tylko roztwór Sani Solution i zmywalne granulki. Roztwór SaniSolution zawiera te same składniki, z których korzystają weterynarze do czyszczenia swoich stołów. Jeden pojemnik starcza na 120 cykli mycia. Zmywalne granulki trzeba co jakiś czas uzupełnić, ale nie wymienia się ich.

Łatwy montaż

 1. Podłączmy element typu “T” (jest w komplecie) do doprowadzenia zimnej wody, podobnie jak do pralki, zmywarki.
 2. Przykręcamy wąż do CatGenie.
 3. Wąż odpływowy wpuszczamy przez obrzeże toalety albo do kanalika w pralni. (Możliwe podłączenie od odpadu, podobnie jak pralkę czy zmywarkę.)
 4. Włączamy urządzenie do sieci elektrycznej. I gotowe.

Zewnętrzne wymiary automatycznej toalety CatGenie 120+:
średnica misy: 48 cm
szerokość tylnej części: 40 cm
głębokość: 58 cm
wysokość: 53 cm.